Велике дякую Сергію Ботулідзе

Друг

Це перший запис в моєму блозі Українською мовою і надихнув мене на це чоловік, який мене й знати не знає.

Сьогодні такий ж само звичайний день як вчора і позавчора. Як завжди я заходжу почитати новини на улюблений сайт ITC і сьогодні там з'явилася хороша новина українською мовою про літній розпродаж ігор в цифровому магазині Steam.

Я зайшов почитати навіть не через те, що хотілося купити якусь гру, а через те, що на ITC не часто побачиш статтю українською. Прочитавши статтю, написав в коментарях: чи  ніхто не хоче подарувати мені контру?)

Написав навіть не те, що не серйозно, просто не надав цьому значення і відразу забув про то. Хоча контру я би справді хотів мати в своїй бібліотеці ліцензійних ігор (не все ж піратки грати).
Зауважте, я навіть не написав яку саме Counter Strike я хотів.

І тут реально неочікувано у відповідь на мій коментар чоловік з ніком botulidze запропонував мені назвати свій Steam аккаунт щоб зробити мені подарунок, як він сказав "в честь його 7ї публікації на сайті ITC"

Я ж в свою чергу поставився до цього скептично і відповів " Так я тобі і повірив". Хоча я навіть не уважно прочитав його відповідь, бо відразу й не догнав, що цю статтю українською про розпродаж, написав саме він! Сергій відповів що не жартує і я вирішив, що таки назву свій Steam аккаунт. Через 5/10 хвилин Сергій додав мене в друзі в Steam і відправив мені ключ на активацію Counter-Strike: Global Offensive!

Я мягко кажучи був у повному шоці! По перше, це дійсно відбулося, і справа не в тому, яким чином він придбав той ключ для мене, а в тому, що він реально це зробив!

По друге, зовсім невідома мені людина подарувала мені гру просто тому, що в нього був гарний настрій! Таке зустрінеш не часто, хоча можливо це і відбувається часто, але зі мною це трапилось вперше. Я звик, що зазвичай інтернет тільки бере, а виявляється - не зовсім!

Завдяки Сергію в мне тепер також набагато покращився настрій і навіть не можу в повній мірі повірити, що такі люди реально існують. Писати про те, в якому я шоці можна багато і про то, що я і забув, що бувають такі люди. Хочу подякувати Сергію за гру яка вже встигла завантажитися з інтернету поки я тут писав і яку я зараз залюбки буду грати до темної ночі, а то і до ранку, і побажати Сергію успіхів в його роботі і особистому житті, і щоб йому не псували настрій всілякі чмошники і він завжди був в таком ж гарному настрої. Ще раз дякую Сергію! 😉

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *